Kineziologie one brain

poradna

S aplikovanou kineziologií, metodou One Brain, jsem se setkal již jako teenager, kdy mě pomocí této metody jedna z průkopnic této metody v ČR pomohla od mých psychosomatických problémů, krerými jsem tehdy trpěl. Toto natolik zaujalo mého otce, že se přihlásil ke studiu této metody a začal jí posléze aktivně využívat a pomáhat lidem.

Tím se Kineziologie OB stala nedílnou součástí naší rodiny.

Mnoho let již pomáhám lidem vyhledávat Geopatogenní zóny a často se ukázalo, že Geopatogenní zóny pouze zesilují problémy, protože oslabují organismus a ten je následně náchylnější k duševním a fyzickým problémům se kterými by si tělo samo pomohlo, nebo by je snadněji zvládlo, ale díky oslabení rezignuje. Kombinací metody One Brain a kontroly prostoru ve kterém bydlíte je možné odstranit velké množství tzv. psychosomatických problémů. Když jsem tedy viděl, že některým klientům mohu pomoci jen napůl rozhodl jsem se, že pomoc by měla být komplexnější.

Z toho důvodu byl pak již jenom krůček k tomu začít tuto metodu také studovat a aplikovat v praxi, protože klienti kterým tato metoda pomohla, žijí vyrovnanější a šťastnější životy. Toto mě následně nabíjí a tak z toho profitujeme všichni. 

Velkou výhodou je, že Vám mohu zprostředkovat tuto metodu jako muž (většina poradců jsou ženy) a mohu Vám tak poskytnout náhled z jiného úhlu pohledu, což se v mnoha případech ukázalo jako velice šťastné.

Služby jsou provozovány po hlavičkou společnosti:

Able personnel, s.r.o.

IČO: 28019873