Detekce patogenních zón

Žijte v souladu s přírodou

Příklady působení zón na lidský organismus

Zde uvádím několik příkladů, které jsem za svoji dlouholetou praxi nasbíral. Jedná se o typové příklady, jak mohou zóny na lidský organismus působit. Jména jsou upravena, ale podstata příkladů je skutečná. Průvodní jevy se dost často opakují a je tedy možné, že i Vám se něco podobného děje. V takovém případě je vhodné zpozornět.

Nákup domu s velmi silnou zónou

Pan Karel si koupil nový dům. Jednalo se o relativně malý postarší domek. V době nákupu a samotných prohlídek necítil, žádné obtíže. Toto je možné přikládat tomu, že jeho vědomí bylo zahlceno emocemi nad koupí domu. Svoje pocity, které by ho racionálně varovaly tedy upozadil. V domě bydlel se svojí ženou.. Je třeba zmínit, že spali každý v jiné místnosti, protože pan Karel chrápe a žena se chtěla v klidu vyspat. To způsobilo, že ho nikdo další nevaroval. Bohužel se stalo to nejhorší co mohlo a pan Karel si zvolil místo svého odpočinku s hlavou umístěnou do působení silné GPZ. Po cca 1 měsíci začal pan Karel pociťovat noční můry a nevysvětlitelné záchvaty depresí, které předtím neměl. Nakonec se dostal do fáze, kdy začal pomýšlet na sebevraždu. To ho nakonec natolik vyděsilo, že vyhledal odbornou pomoc a pomocí antidepresiv ztlumil svoje myšlenky a vypnul emoce. Stále však neodstranil příčiny a proto se stal pravidelným uživatelem těchto prášků. Jeho ženě stále vrtalo hlavou kde je problém a nakonec se dostala k problematice GPZ.

Výsledek? Po projití prostoru, zaměření GPZ jsme odstranili postel z místa působení GPZ. Protože jsme odstranili příčinu negativního působení, pan Karel při regeneraci svého organismu užíval stále slabší prášky až je nakonec s posvěcením svého lékaře vysadil. Dnes je naprosto v pořádku a svůj zážitek bere jako velmi poučnou životní epizodu.

Poučení: Zóny velmi často způsobují zlé sny, neklidný spánek deprese a další jevy, které v závislosti na své síle a na dispozicích každého jedince dokáží zlomit lidskou psychiku a způsobit velké nepříjemnosti

Malé dítě

Po narození malé Kristýnky rodiče připravili cca v půlroce jejího věku krásný pokojíček a její postýlku umístili ke zdi, kde z pohledu estetiky nejvíce vyhovovala jejich představám. Malá Kristýnka od té doby špatně spala. Neustále se stěhovala po postýlce, budila se šestkrát za noc, neustále plakala apod. Pokud byla s rodičemi ve velké posteli spala dobře, jakmile jí vrátili do postýlky bylo zle. Maminka se zmínila svojí kamarádce, která měla podobnou zkušenost a ta jí poradila, že si nechali zjistit GPZ v místnostech a od té doby mají klid. Maminka Kristýnky mě tedy také kontaktovala.

Výsledek? Zjistilo se, že malá holčička spala na zóně, která procházela postýlkou podélně a Kristýnka tedy neměla kam uhnout. Po přestěhování postýlky na "čisté" místo se vše srovnalo a Kristýnka v klidu spí.

Poučení:

Malé děti samozřejmě neví co je GPZ, jen cítí, že na tomto místě je jim z nějakého důvodu špatně. Proto se stěhují po postýlkách a hledají místo kde GPZ nepůsobí. Pokud se jim to z nějakého důvodu nedaří (zóna probíhá postýlkou všude, dítě se ještě neumí samo pohybovad apod.), samozřejmě pláče, budí se, protože se necítí komfortně. Děti do cca 6 let věku poslouchají svoje podvědomí více než dospělí lidé a dokud je nenaučíme přebíjet svoje pocity vědomými příkazy. Starší děti potom chodí za rodiči, že se v posteli bojí, špatně se učí, jsou nevyspalé, mají horší imunitu a běžnou nemoc, kterou by vyležely za týden, léčí často dvojnásobnou dobu.

Nevysvětlitelné bolesti

Paní Eva už 20 let trpí bolestmi zad, které si neumí vysvětlit. Jedná se o starší, aktivní paní, která se ale velmi stará o svoje tělo, cvičí, jí zdravě, chodí hodně do přírody apod. Jen jí neustále bolí záda. Ortopedi, kterých za léta navštívila hodně jí nejsou schopni poradit, protože z pohledu fyziologie není na těle žádný problém. Paní Eva si již nakoupila mnoho různých matrací (když jsem u ní byl měla na půdě cca 40 matrací různých druhů, typů a cen), protože si myslela, že to způsobuje právě špatný typ matrace a upnula se na tuto záležitost. Výměnou matrace se samozřejmě nic nezměnilo.

Výsledek? Po projití prostoru se ukázalo, že paní Eva spí na slabší zóně. Přestěhovali jsme postel a měl jsem tu čet paní kontaktovat po cca 2 letech, kdy mi řekla, že jí bolesti zad po nějaké době zmizely.

Poučení: Zóna na tělo reaguje tak, že v místě působení zóny oslabuje tuto část těla, které špatně regeneruje. V tomto případě šlo o záda, jiný pán měl problém s nohama apod. Zóna nebyla příliš silná a proto neměla paní Eva problém se spaním, pouze to odnášely záda. Je pak samozřejmě na každém člověku individuálně (styl života, dispozice), jak jeho tělo dlouho zvládne vzdorovat problému.

Útěk zaměstnanců

Pan Milan vlastní luxusní tetovací salón, kam chodí mnoho známých hvězd a sportovců. Salón po nějakém čase přestěhoval do nových velkých prostor a těšil se na další umělecká díla, která stvoří. V jeho salóně je celkem 6 tetovacích židlí kde pracují další špičkoví tatéři. Po přestěhování mu ale tito lidé začali postupně odcházet s tím, že se v práci necítí dobře a raději půjdou jinam. Toto se opakovalo i u dalších tatérů, kteří po těch starých zaujali místo.

Výsledek: Ukázalo se, že tetovací židle stály v místech kudy probíhalo několik silných zón a nad jednou židlí se dokonce křížily. Tatéři jsou jako umělci vnitřně velmi citliví, tetovací proces trvá mnohdy třeba 8 hodin a proto na ně zóny měly vliv. Oni nedokázali rozpoznat co je špatně (podobně jako děti viz výše), ale z práce chodili vyčerpaní víc než by měli být, měli více depresivních stavů apod.

Poučení: GPZ na nás působí i v místech kde bysme to nečekali. Mnohdy se stane, že některá místa v našich obydlích nevyužíváme, ikdyž jsou k tomu navržena a raději se jim podvědomě vyhýbáme. Zóny samozřejmě nemohou za všechny problémy v práci nebo doma, ale pokud na nich trávíme více času často podstatně přispívají k naší duševní a fyzické nepohodě, která se pak odráží v našem reálném světe.

Odrušovače

 Paní Jarka špatně spí. Celá léta. Má to vliv i na její zdraví. Už kvůli tomu utratila mnoho peněz. V jejím obydlí jsem našel několik zázračných deček do zásuvky, dlaždičku ze "speciální" směsi, pyramidy, krystaly a měděnou destičku se symbolem spirály. Stále je jí však špatně. Když spí dole v obýváku je vše v pořádku, jakmile si lehne v patře do ložnice je zle.

Výsledek: V ložnici se našel kříž poměrně silných zón, který měla paní přímo pod postelí. Paní udivilo, že i přes množství odrušovačů se zóny celkem hravě našli a nepomohl ani důkaz, že i jí je stále špatně. Posunuli jsme postel, ale protože místnost byla malá jedna ze zón do ní stále kousek zasahoval. Doporučil jsem spaní jinde. Po cca roce mi paní volala, že se situace nezměnila a je jí stále špatně. Přijel jsem tedy znovu a ukázalo se, že paní spí na zóně stále, protože si určila, že toto je prostě místo na spaní. Jen si k tomu koupila zázračnou lampičku ve tvaru ufa za asi 20000 Kč. Na druhý pokus se nechala přesvědčit přesunula ložnici jinam. Od té doby již nevolala a již je to několik let.

Poučení: Zázračné odrušovače obvykle působí jako placebo efekt. Ve chvíli koupě se člověku udělá dobře, protože pro sebe něco udělal. Mám však vypozorováno, že tento efekt vymizí cca po měsíci. V případě zón platí jednoduché pravidlo. Na zónách nepobývat déle než je nezbytně nutné. Poslouchat svoje tělo se vyplatí. Vaše tělo slouží jen Vám a nikdy Vás nezradí. Když budete dostatečně naslouchat, vždy Vám řekne co je pro něj dobré a co se mu nelíbí. Jako lidé, ale nemáme problém naše podvědomí (což je právě hlas našeho těla) přehlušit vědomím a pak se divíme, že nám tělo začne dávat signály silněji, většinou prostřednictvím nějakých nemocí a bolestí.

 

 

 

Kontakty:

Michal Lehký

Tel. 734 393 675

zony@post.cz