Geopatogenní zóny

Zjištění a poradenství

Rostliny:IMG 2314IMG 3454

Nejlépe je působení Geopatogenních zón vidět na stromech. Běžná rostlna bývá křehčí a faktorů, proč se jí nedaří může býtmnoho. Ale stromy rostou celá desetiletí, nemají kam utéct a je na nich tedy půsbení zón nejlépe vidět. Oni i stromy se snaží ze zóny uniknout. Na obrázcích je vidět, jak se kmen už od zeměm vychýlí a snaží se dostat mimo působení zóny. Pokud se to podaří, následně již roste dobře a pouze větve, které nad zónou zůstanou bývají slabé, pokroucené a pokud má strom plody, tyto bývají také v horší kvalitě, než na druhé straně stromu, kde zóna neprobíhá.

 

Kočka:

Pro kočky je zóna vítaným místem. Velmi často a rády na zónách odpočívají a především rodí koťata. Kočky jsou specifická stvoření a pokud budete mít zónu například na sedačce, kočka si bude vždy lehat na místo, kudy zóna na sedačce prochází. Pokud ale bude zóna mimo sedačku, kočka půjde stejně na sedačku, protože je to prostě pohodlnější.

Pes:

Pes je velmi specifický a mnoho klientů mi říká, že pes, protože zóny nemá rád tak když u nich leží, mají pocit, že zde zóna není. Pes samozřejmě na zónu nepůjde pokud je v místnosti sám, pokud ho ale k sobě zavoláte, tak protože je vycvičený a zvyklý potlačovat svoje potřeby na úkor pána, lehne si k Vám ikdyž v místě bude zóna probíhat. 

Další zvířata:

Nejsenzitivnější zvířata, která se i v minulosti používala na testování prostoru jsou koně, krávy a ovce. Tato zvířata na zónu nepůjdou za zádnou cenu a již jsem zažil případy, kdy ve stáji se kůň vzpínal při ustájení, protože na určené místo, kde ale bohužel probíhala zóna, odmítal vlézt. Když o dostali dovnitř byl velmi neklidný a hrozilo, že si ublíží.

Služby jsou provozovány po hlavičkou společnosti:

Able personnel, s.r.o.

IČO: 28019873